Květen 2010

Povolání snů - Lovec Duchů

31. května 2010 v 15:18 | Mileynka98 |  The Sims 3 Povolání snů

Lovec Duchů


Máš pocit, že se na tebe někdo dívá, ale když se otočíš, nikoho nevidíš? Taky ti připadá, že když pohneš hlavou, spatříš na samotném kraji zorného pole podivné stíny? Nezdá se ti, že některé tvé věci záhadně mizí a později se objevují na jiném místě? Nediv se, nejsme tu sami. Všude kolem nás jsou duchové, démoni a další bytosti, které zlepšují nebo ztrpčují lidem život. Zvlášť proti zlým duchům je potřeba bojovat! Existuje spousta možností, jak na to. Někdo doma kreslí pentagramy a zapaluje svíčky, někdo běhá po domech s virgulí, další zase odříkává záhadné duchařské formule.


Staň se lovcem duchů a najdi svou vlastní metodu, jak se duchů zbavit. Chce to jen trochu trpělivosti a tréninku a uvidíš, že to pak půjde snadno. Nejdřív musíš s duchy navázat komunikaci, aby ses dozvěděl, proč se potulují po světě a škodí. Většinou zjistíš, že jim dříve někdo ukřivdil nebo ublížil. Když jim pomůžeš, jistě se dají přemluvit k tomu, aby neobtěžovali živé lidi. Znáš to, něco za něco. Ale hlavně jim nesmíš lhát, jinak se ti škaredě pomstí. A pokud narazíš na nějakého démona, nezbyde ti nic jiného, než ho poslat pěkně zpátky do pekel. Ze starých grimoárů si dozvíš jak na to. Tak seber odvahu a hurá do toho!

Povolání Snů - Hasič

29. května 2010 v 11:54 | Mileynka98 |  The Sims 3 Povolání snů

Hasič

Dříve se říkalo hasičům požárníci, jako by snad ohně zakládali a ne hasili. Dnes už máme v názvosloví jasno a nemusíme se obávat zavolat si v případě potřeby o jejich pomoc. Jenže ani hasič není úplně přesný výraz, protože tohle povolání nemá za úkol jenom hašení požárů. Hasiči zachraňují lidi při povodních, dopravních nehodách a zajišťují technickou pomoc i při dalších katastrofách. Například když vyliješ barel nafty do řeky (samozřejmě omylem), nevolej Greenpeace ani Děti země, ale vytoč 150 a ohlas událost přímo hasičům. Dočkáš se rychlého příjezdu svalnatých chlapíků navlečených v modrožlutých kombinézách, kteří se bleskově pustí do práce.

A můžeš volat i o půlnoci, protože hasiči mají služby 24 hodin denně. Pokud se chceš sám stát hasičem, musíš si nejprve natrénovat pořádnou kondičku. Žádného pecivála v hasičské zbrojnici chtít nebudou, naopak ti hnedka napaří spoustu fyzicky náročné práce. Pokud bys snad chtěl pomáhat při různých haváriích jenom jako dobrovolník ve svém volném čase nebo když se zrovna k nějaké tragédii přichomýtneš, můžeš se stát členem sboru dobrovolných hasičů. Pak tě nemine ani praktikování požárního sportu, jako je běhání s hadicí, lezení po kolmých stěnách nebo házení očkem po blondýnách v hledišti. Hasič je prostě zosobnění hrdiny.

The sims 3 - Povolání snů - video

29. května 2010 v 9:01 | Mileynka98 |  The Sims 3 Povolání snů
Ahojky! Vývojáři si pro nás připravili další parodii ale tentokrát pro film Sex ve měst2! Mě se líbí takže bych byla ráda kdybyste si ho pustili!! xD

Povolání snů - Detektiv

27. května 2010 v 14:28 | Mileynka98 |  The Sims 3 Povolání snů
Už od úsvitů věků se rodili nejen správní a féroví lidé, ale také kriminálníci. Vrazi, zloději a podvodníci se snaží získat propěch z toho, že na ostatních páchají různá příkoří. Proto jsou tu detektivové a kriminalisté, aby nás chránili a bránili gaunerům v páchání dalšího zla. Sherlock Holmes nebyl ani první, ani poslední. Před ním i po něm tu byla spousta detektivů a pokud máš fištrón, nenecháš se jen tak zastrašit a nebojíš se za dobro společnosti nasadit vlastní život, můžeš se detektivem stát i ty! Nejprve si to vyzkoušej. Třeba když tvojí mladší ségře zmizí nejoblíbenější plyšák, můžeš se vydat po chlupatých stopách a vyčmuchat padoucha, který bere malým dětem hračky. Nebo když zmizí z ledničky tvůj oblíbený jogurt, můžeš držet hlídku před záchodem, abys záhadě přišel na kloub. A pokud se ti podaří vyšetřit i takovou podivnost, jakou je záhadné zmizení tvého dědečka, můžeš směle nastoupit na profesionální dráhu detektiva. Budeš si muset osvojit všelijaké techniky, jako je sběr otisků prstů nebo výslech podezřelých osob, ale tvoje odhodlání bránit zájmy spokojené společnosti pro tebe bude dobrou motivací. Tak nasaď kostkovanou čepici, objednej na internetu lupy všech velikostí a tvarů a dej se do práce. Lidstvo tě potřebuje.

The sims 3 - Konzole

27. května 2010 v 14:20 | Mileynka98
Tímto tématem se chceme rozhodně po nějakou dobu věnovat a přinášet vám čerstvé novinky o The Sims 3 na Playstation 3, Xbox360, konzoli Nintendo Wii či DS. Zmiňovat se budeme také o hrách na iPhony, iPody Touch a iPady. Ale zpět k tématu. Server IGN přinesl pět krásných obrázků, tak si je pojďme prohlédnout a dozvědět se další zajímavé informace.

Na konzolích se ve hře The Sims 3 může hráč mixovat několik složitých herních systémů a může s nimi "spolupracovat". Všechno do sebe krásně zapadne a hráč dostane zcela nový pohled na svět třetí generace. Pro Xbox 360 a Playstation 3 byl pohled na město speciálně změněn na 2D, aby se hráč mohl lépe orientovat po městě.
Zdroj: sims3.cz

Spekulace: Je na cestě další kolekce?

27. května 2010 v 14:14 | Mileynka98 |  The sims 3 kolekce nové
Je víc, než jisté, že další kolekce rozhodně výjde, ale až nyní můžeme konečně začít spekulovat. Na internetu se začínají rojit informace o možném názvu další kolekce k The Sims 3. Vyjít by měla 14.září, i když datum se může stále změnit. Název kolekce by měl být The Sims 3 Fast Lane Stuff. V překladu do češtiny to znamená něco jako The Sims 3 Rychlá cesta Kolekce. Můžeme se prozatím jen dohadovat, co bude náplní příští kolekce. Podle názvu ale odhadujeme, že bychom se mohli dočkat nějakých vylepšení v dopravě.
Zdroj: sims3.cz


Povolání snů - Architekt/ka

27. května 2010 v 14:11 | Mileynka98 |  The Sims 3 Povolání snů

Architekt/ka


Vem tužku a papír a nakresli domeček jedním tahem. Že ti to přijde primitivní? Tak se staň architektem! Vezmi svůj nabušený notebook a hurá do terénu, město tě potřebude. Rozhlédni se kolem sebe, otevři notebook a kresli. Přijde ti, že stát u přechodu trvá zbytečně dlouho? Navrhni nad ulicí lávku pro pěší. Nelíbí se ti mezera mezi baráky, zarostlá plevelem a zaházená odpadky? Navrhni tam kavárnu, ať máš příště kam zajít s kamarády ze sousedství. A pak si všimneš nástěnky, kde vedení města shání architekta na nové kino v centru. Tak to si přece nemůžeš nechat ujít! Přihlásíš se do soutěže a představíš světu kino, jaké ještě neviděl. Žádnou šedivou krabici s bílými dveřmi, ale hravou, barevnou a elegantní budovu, před kterou se budou fotit všichni japonští turisté. Pak si tě objednají na úpravu parku. Už dost škaredým zákoutím, kde se cítí dobře jenom krysy a jiná havěť. Je čas pro nové kamenné chodníčky, moderní dřevěné lavičky nebo třeba lampy z recyklovaných materiálů, vrhající jemné světlo mezi exotické stromy. Díky tobě už města nebudou jednotvárné bloky zdí, oken a dveří, ale kouzelné místo pro pohodový život.


Povolání snů - Tatér

27. května 2010 v 14:10 | Mileynka98 |  The Sims 3 Povolání snů

Tatér


Už od pravěku si lidé zdobí tělo kamínky a barvami, přívěsky a náhrdelníky, ale také nakreslenými ornamenty. Dneska si každý může ozdobit své tělo třeba v tetovacím salónu. Pokud si člověk vybere nějaký ornament nebo obrázek, kterým by se na svém těle chtěl chlubit celý život, zaskočí k tatérovi a ten na kůži vytetuje, co si jen bude zákazník přát. Je libo kotvu na biceps jako námořníci? Květinku na záda, která pokvete vždy, když nebude schovaná pod mikinou? Není problém, tatér nakreslí, co budeš chtít. A stejnou radost můžeš dělat i ostatním, stačí jen umět kreslit a nebát se lidí. Jako tatéra tě jistě bude bavit nejvíc, pokud si prima holka přijde nechat udělat motýla na lýtko. Odměnou ti bude její úsměv, který se od té doby objeví na její tváři vždy, když se na svého motýla podívá. Bude hrdá na to, že potkala takového umělce, jako jsi právě ty. A stejnou radost uděláš i motorkáři, který si přijde nechat vytetovat ohyzdnou lebku přes celá záda. Chce to, má to mít - a proto mu vytetuješ tu nestrašidelnější a nejšílenější lebku, jakou kdo kdy viděl. Pak mu ještě střelíš do kůže na zadku pár piercingů, aby si na tebe každý den stokrát vzpomněl a ty budeš vědět, že svou kreativní a zábavnou práci děláš dobře.Design | No°07

21. května 2010 v 14:07 | VeVe ^-^ |  Galerie VeVe


Design | No°06

9. května 2010 v 11:44 | VeVe ^-^ |  Galerie VeVe

Tenhle je moc hezký! =D