Červenec 2010

The Sims 3 - Po setmění + foto a trailer

22. července 2010 v 9:26 | Mileynka98 |  The Sims 3 Po setmění
THE SIMS ROZJÍŽDĚJÍ POŘÁDNOU PÁRTY
Dodatek The Sims 3 Po setmění otevře hráčům dveře do vyšší společnosti v dynamickém městském prostředí, plném luxusních domů, párty, celebrit,barů… a dokonce upírů!
REDWOOD CITY, Kalifornie, USA - 20. července 2010 - Hráči The Sims dostanou již brzy důvod zůstat ve městě dlouho do noci! Vydavatelství EA Play společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámilo, že pracuje na vývoji dodatku The Sims™ 3 Po Setmění*, který plánuje vydat letos na podzim. Nejnovější dodatek komerčně nejúspěšnější hry pro PC roku 2009** The Sims 3 s názvem The Sims3 Po setmění otevře hráčům dokořán centrum města, které žije rušným a aktivním nočním životem. Na nejvyhlášenějších párty budou vrážet do celebrit, po práci se bavit v barech, vyrážet na tour se svými kapelami, relaxovat ve vířivkách a pátrat po tom, co nebo kdo se skrývá v šeru, když zhasnou světla a město zahalí tma."Fanouškovská komunita si už dlouho a hlasitě říkala o možnost zažívat se simíky ještě zajímavější a méně předvídatelné společenské situace," říká Scott Evans,generální manažer studia The Sims EA. "Dodatek The Sims 3 Po Setmění je plný nových příležitostí k objevování pestrého života mimo všední dny simíků, do něhož patří například klábosení s celebritami na vrcholku mrakodrapu, boj o přízeň posluchačů na koncertu jejich vlastní kapely nebo předvádění barmanského umění v klubu ve městě."
Hráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě. Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů. Pokud má simík rád veselou společnost, může obrážet jak exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, anebo dává-li přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů. Ať už se nakonec rozhodne najít si novou práci, natřít celé město na červeno či uspořádat párty na střeše luxusního apartmá, záleží vždy jen na hráči samém, jaký nový originální příběh v The Sims 3 začne psát. Co se stane, až světla zhasnou a simíci vyrazí do ulic?


Zdroj: sims3.cz